Kapat
seçMARKA
Versace Kravatlar Versace Kravatlar
Ermenegildo Zegna Kravatlar Ermenegildo Zegna Kravatlar
Gucci Kravatlar Gucci Kravatlar
Vitaliano Pancaldi Kravatlar Vitaliano Pancaldi Kravatlar
Giorgio Armani Kravatlar Giorgio Armani Kravatlar
Salvatore Ferragamo KravatlarSalvatore Ferragamo Kravatlar
Canali Kravatlar Canali Kravatlar
Brioni Kravatlar Brioni Kravatlar
Lanvin Kravatlar Lanvin Kravatlar
Kiton Kravatlar Kiton Kravatlar
Valentino Kravatlar Valentino Kravatlar

Online Marka Kravat Mağazası: Sonbahar / Kış 2023/24 Koleksiyonu

Kravatlar başkalarına yansıttığımız imajı etkileyebilecek kapasitede yüksek bir sembolik güce sahiptirler. Davranış bilimcileri öğretilerinde ilk intibaın önemli olduğunu ve bu kadar kuvvetli bir güven ve güvenilirlik mesajının hiç bir elbise parçası tarafından bu kadar kuvvetli verilemeyeceğini bize söylemektedirler. Bu durum kesinlikle çok bilinse de aynı zamanda ürünün kalitesinin önemi ile de vurgulanmaktadır. Nitekim yüksek kalitedeki bir kravat çizgisinin ve dokumasının güzelliği ile konuşurken, bizim iyi yapılmış şeyler karşısındaki stilimizi ve aşkımızı başkalarına iletmektedir.

İtalyan marka kravatları, bu bağlamda bulunabileceklerin en iyisidir. Ülkenin artistik mirası ile bağlantılı bir zevk duygusu ile birleşmiş ve yüzyıllara dayanan ipek işçiliğindeki uzun yıllara dayalı gelenek bu gün bile karıştırılmaz biçimde kalitesi görülen ve hissedilen en iyi erkek aksesuarlarının elde edilmesine izin vermektedir..

Online mağazamızda İtalya’nın özellikle Como ve Biellese bölgelerinde üretilmiş olan en iyi kravat markalarını bulabilirsiniz. Aşikar bir biçimde klasik olan bir stil bakımından Zenga ve Armani markalarını sizlere tavsiye ederken, kıyafetinize bir esin ilave etmek isterseniz Versace, Kenzo veya Vitaliano Pincaldi markalarına yönelebilirsiniz.

Bunlar mal çeşitleri arasında bulunan markalardan bazılarıdır. Sitemiz nitekim 1998 yılında marka kravatların online satışı ile doğmuş ve daha sonra dereceli olarak bugün mevcut bulunan tüm diğer bölümlere doğru genişlemiştir. Tecrübemiz ve uzmanlık alanımız 70 farklı stiliste ait takriben 15.000 model arasından seçim yapabilerek, kravat satın almak isteyen herkesin hizmetindedir.

Kravatlar ile ilgili moda eğilimleri zamanla dereceli olarak değişmektedir, ama kendi şahsiyetinizi ifade etme olanağı ve şahsi zevkinizin önemli olduğu bir başka ürünün bulunmadığını söylememize izin veriniz.

Nitekim Sonbahar / Kış 2023/24 koleksiyonlarında kravat görüntümüzdeki fanteziyi bir dokunuş ile tamamlamak üzere tüm fırsatlarda takılacak trend bir aksesuar olarak resmi ve çalışma ortamları için yeniden kabul görmektedir.

Türkiye gümrüğü şahsi alım limiti 150 eurodur. 150 euro üzeri siparişlerde müşterinin ithalat işlemi yapması gerekir. Ayrıca Raffaello Network'un ödediği masraf dışında müşteri hesabına da ek masraflar çıkabilir.

x