Kapat

Tüm büyük tasarımcılar tek bir online mağazada – Outono - Inverno 2023/24 Koleksiyonu

Raffaello Network, 150’den fazla tasarımcının ürünlerinin sergilendiği Sonbahar / Kış 2021/22 koleksiyonunu gururla sunar.

Böylece günümüzün en geniş marka giyim yelpazesini sergileyerek en iyi online mağaza olarak konumunu korumaktadır. Sunulan markalar arasında hem Dior, Pierre Balmain gibi Fransız markalarını hem de Prada, Gucci, Tod's ve Armani gibi İtalyan moda geleneğinin en iyi ikonik isimlerini bulabilirsiniz.

Sitede Dolce & Gabbana, Dsquared, Versace ve Cavalli gibi son moda tasarımcılara geniş yer verilmiştir. En son tasarımcı koleksiyonlarına ek olarak aynı zamanda vazgeçemediğiniz markaların ürünlerini oldukça uygun fiyatlarla sunan ve gittikçe büyüyen bir Outlet bölümümüz de vardır.

Raffaello Network, web mağazacılığına 20 yıl önce kravat satışıyla başlamıştır. Kısa sürede kravatları bay/bayan giyim ürünleri, çanta ve ayakkabılar izlemiştir. Sitemiz bugün minikler için geniş bir yelpazede ürünler sunan çocuk ve bebek giyim, iç giyim, plaj giyimi gibi bölümleri de kapsamaktadır. En son moda yeniliklerini takip eden online web mağazası Raffaello Network’a hoş geldiniz!

Türkiye gümrüğü şahsi alım limiti 150 eurodur. 150 euro üzeri siparişlerde müşterinin ithalat işlemi yapması gerekir. Ayrıca Raffaello Network'un ödediği masraf dışında müşteri hesabına da ek masraflar çıkabilir.

x