Kapat
seçMARKA
seçKATEGORİ
Michael Kors Çantalar Michael Kors Çantalar
Moschino Çantalar Moschino Çantalar
Givenchy Çantalar Givenchy Çantalar
Zanellato Çantalar Zanellato Çantalar
Fendi Çantalar Fendi Çantalar
Salvatore Ferragamo ÇantalarSalvatore Ferragamo Çantalar
Burberry Çantalar Burberry Çantalar
Marc Jacobs Çantalar Marc Jacobs Çantalar
Valentino Çantalar Valentino Çantalar
Tory Burch Çantalar Tory Burch Çantalar
Vivienne Westwood Çantalar Vivienne Westwood Çantalar

Marka Çanta Online Mağazası: Sonbahar / Kış 2023/24 Modası

Online mağazamızda sunduğumuz marka çantalar Sonbahar / Kış 2023/24 koleksiyonunun bir bölümünü oluşturmaktadır ve şu anda talep edilen ve en harika markaların çok geniş bir seçimi hazır edilmiştir.

Prada, tarafımızdan asla denenmemiş olan, çizilme ve yıpranmalara en dayanıklı malzemelerden biri olan Saffiano metodu ile işlenmiş deri ve logo baskılı yelken kumaşlarını önermektedir. Fendi, deri işleme ile ilgili el sanatlarının en yüksek seviyelere ulaştığı kıymetli Selleria koleksiyonu çantalar veya canlı renkler ile kombine Zucca kumaşlı ürünlerini zevkinize sunmaktadır. Gucci genelde yeşil-kırmızı-yeşil bandlar ile beraber Guccissima deri ve GG baskılı modeller ile kendini göstermektedir.

Moda dünyasının devleri arasında büyük bir başarıya sahip koleksiyonu ile Marc Jacobs ve ayakkabıları ile beğeni kazanan İtalyan markası Tod’s da yer almaktadır. Balenciaga çantalarının artık moda olan modelleri ile Bottega Veneta’nın çetrefilli sofistike klasik derisi ve Miu Miu’nun fantastik modellerinden bir seri de beğeninize sunulmuştur.

Bu bahsettiklerimiz sadece birkaç markadır, bunların yanı sıra dünya çapında üne sahip 70’ten fazla sitiliste ait koleksiyonlardan binlerce çanta da mevcuttur. Markalı çanta satın almayı arzu edenler için referans noktası olan mağazamız sürekli olarak güncellenen binlerce yeni modeli sunmaktadır. Bunun yanı sıra uygun fiyatlarla önceki koleksiyonlara ait çantaları satın alabileceğiniz bir Outlet bölümü de mevcuttur.

Türkiye gümrüğü şahsi alım limiti 150 eurodur. 150 euro üzeri siparişlerde müşterinin ithalat işlemi yapması gerekir. Ayrıca Raffaello Network'un ödediği masraf dışında müşteri hesabına da ek masraflar çıkabilir.

x