Kapat
seçMARKA
seçKATEGORİ
Tod's Ayakkabı‎ Tod's Ayakkabı‎
Givenchy Ayakkabı‎ Givenchy Ayakkabı‎
Dolce & Gabbana Ayakkabı‎ Dolce & Gabbana Ayakkabı‎
Golden Goose Ayakkabı‎ Golden Goose Ayakkabı‎
Dsquared Ayakkabı‎ Dsquared Ayakkabı‎
AyakkabılarAyakkabılar
Hogan Ayakkabı‎ Hogan Ayakkabı‎
Burberry Ayakkabı‎ Burberry Ayakkabı‎
Kenzo Ayakkabı‎ Kenzo Ayakkabı‎
Alexander McQueen Ayakkabı‎ Alexander McQueen Ayakkabı‎
Versace Ayakkabı‎ Versace Ayakkabı‎
undefined undefined
undefined undefined
undefined undefined
Oxford Ayakkabılar Oxford Ayakkabılar
Marka Spor Ayakkabılar Marka Spor Ayakkabılar
Chelsea Botlar Chelsea Botlar

Marka Erkek Ayakkabıları, Botlar ve Spor Ayakkabılar için Online Mağaza, ve Sonbahar / Kış 2023/24

Markayı erkek ayakkabıları sektöründe marka ve malzeme seçimi bu gün olmadığı kadar geniştir. Tod’s asla banal olmayan, klasik zevkte, tamamı İtalyan yapımı modeller sunarken, Marchigiano grubunun önemli bir diğer büyük markası olan Hogan birçok yeni yenilikçi tekliflerle interaktif modelin ötesine uzanmaktadır. Dsquared ve Dolce & Gabbana İtalyan imalat geleneği ortamında kalmasına rağmen yenilikçi tasarımdaki bir topuk ile kendini gösteren şık bir spor ayakkabı ile en mükemmel tarzlar arasından birini sunmaya devam etmekteler.

Online mağazamızda en çok satılanlar arasında bulunan Prada ayakkabıları, imalatçının en azami seviyelerde lüks olan deri işlemede uzmanlaşmış olması nedeni ile son koleksiyon modellerinden yüzlerce çeşidi daima hazır olarak bulundurmaktadır.

Gucci değerli metalik detaylar veya cırt cırt, kırmızı-yeşil-kırmızı şık parçalar ile bezeli, özellikle siyah renkli kısa konçlu çizmeler ve kes ayakkabı haline gelmiş Guccissima deri ile şıklaşan makosenleri de beğeniye sunmaktadır.

Bikkembergs spor ve serbest zaman için düşünülmüş elbise çizgilerini tamamen yaşatan zevkteki deri çizme ve düz topuklu ayakkabılarla futbolu yeniden oluşturmaktadır.

Kuvvetli renklerden ve göze çarpan şık geometrik zeminin siyah ve beyaz renkler ile oluşturulduğu ve sandalet ve derby’nin Fransız modasının şıklığının ileri bir sentezini oluşturduğu Christian Dior için minimal ve rafine bir zevk. Kalitenin vazgeçilmez olduğu Santoni için klasik zevk ile hazırlanan makosenlerde eldeki en iyi derinin seçimi ve detaylı olarak incelenmesi ile kendini ortaya koyan bir aşk vasıtası ifade bulmaktadır.

Erkek için marka ayakkabıların online satışına ayrılmış olan bu bölümde bir yandan Sonbahar / Kış 2023/24 koleksiyonuna ait tüm modeller satın alınabilirken, ıskontolu fiyatlar ile geniş bir ürün serisinin bulunabileceği Outlet bölümü de emrinize sunulmuştur.

Türkiye gümrüğü şahsi alım limiti 150 eurodur. 150 euro üzeri siparişlerde müşterinin ithalat işlemi yapması gerekir. Ayrıca Raffaello Network'un ödediği masraf dışında müşteri hesabına da ek masraflar çıkabilir.

x