Kapat
seçMARKA
Gucci Kemerler Gucci Kemerler
Prada Kemerler Prada Kemerler
Versace Kemerler Versace Kemerler
Armani Jeans Kemerler Armani Jeans Kemerler
Dolce & Gabbana Kemerler Dolce & Gabbana Kemerler
Burberry Kemerler Burberry Kemerler
Dsquared Kemerler Dsquared Kemerler
Dior Kemerler Dior Kemerler
Paul Smith Kemerler Paul Smith Kemerler
Vivienne Westwood Kemerler Vivienne Westwood Kemerler

Marka Erkek Kemerleri Online Mağazası, Sonbahar / Kış 2023/24 Koleksiyonu

Online mağazamızın erkek kemerleri bölümünde en prestijli markaların ve en önemli tasarımcıların Sonbahar / Kış 2023/24 koleksiyonlarındaki önerileri bulacaksınız.

Ton sür ton kumaşlarda veya çapraşık işlemeler ile şık ve sağlam Saffiano derisinden Prada için oval ve dikdörtgen büyük bukleler görmekteyiz. İtalyan malının mükemmelliği ve küçük deri işleri için daima bir referans noktası oylan Gucci Maison için kırmızı-yeşil-kırmızı ve parlak baskılı Guccissima Derileri. Medusa başlı tarih tarafından değerli kılınmış keskin geometrik hatlara daima daha çok odaklaşan Versace’nin yanı sıra siyah ve rönt renkler üzerine resmedilmiş ve yadsınamaz bir klasikliğe sahip modelleri de teklif eden Dolce & Gabbana için vintage bukleli kemerler.

Zahmetli ve yenilikçi bir üretim tekniğine bayalı, vintage efektli işlemeler yıpranmaya ve gerilmeye karşı daha geniş bir mukavemet sağlayarak, yaşanmış ama aynı zamanda da yeni etkisi veren kemerlerde kullanılmaktadır. Aralarında seçim yapabileceğiniz birçok diğer markalar gibi Armani Jeans ve Bikkembergs hâlbuki daha sportif bir çizgi sunmaktadırlar.

Online mağazamızda Sonbahar / Kış 2023/24 koleksiyonu markalı erkek kemerlerini satın almam mümkün iken, ıskontolu fiyatlar ile ürünlerimizi satın alabileceğiniz bir Outlet bölümü de mevcut bulunmaktadır.

Türkiye gümrüğü şahsi alım limiti 150 eurodur. 150 euro üzeri siparişlerde müşterinin ithalat işlemi yapması gerekir. Ayrıca Raffaello Network'un ödediği masraf dışında müşteri hesabına da ek masraflar çıkabilir.

x