Kapat
seçMARKA

Marka Erkek Kemerleri Online Mağazası, Sonbahar / Kış 2019/20 Koleksiyonu

Online mağazamızın erkek kemerleri bölümünde en prestijli markaların ve en önemli tasarımcıların Sonbahar / Kış 2019/20 koleksiyonlarındaki önerileri bulacaksınız.

Ton sür ton kumaşlarda veya çapraşık işlemeler ile şık ve sağlam Saffiano derisinden Prada için oval ve dikdörtgen büyük bukleler görmekteyiz. İtalyan malının mükemmelliği ve küçük deri işleri için daima bir referans noktası oylan Gucci Maison için kırmızı-yeşil-kırmızı ve parlak baskılı Guccissima Derileri. Medusa başlı tarih tarafından değerli kılınmış keskin geometrik hatlara daima daha çok odaklaşan Versace’nin yanı sıra siyah ve rönt renkler üzerine resmedilmiş ve yadsınamaz bir klasikliğe sahip modelleri de teklif eden Dolce & Gabbana için vintage bukleli kemerler.

Zahmetli ve yenilikçi bir üretim tekniğine bayalı, vintage efektli işlemeler yıpranmaya ve gerilmeye karşı daha geniş bir mukavemet sağlayarak, yaşanmış ama aynı zamanda da yeni etkisi veren kemerlerde kullanılmaktadır. Aralarında seçim yapabileceğiniz birçok diğer markalar gibi Armani Jeans ve Bikkembergs hâlbuki daha sportif bir çizgi sunmaktadırlar.

Online mağazamızda Sonbahar / Kış 2019/20 koleksiyonu markalı erkek kemerlerini satın almam mümkün iken, ıskontolu fiyatlar ile ürünlerimizi satın alabileceğiniz bir Outlet bölümü de mevcut bulunmaktadır.

Tüm ülkelerde fiyatlara satış vergisi, KDV ve gümrük vergileri dahildir. Ekstra bir ücret ödemenize gerek yoktur.

x