Kapat
seçMARKA
seçKATEGORİ
Dolce & Gabbana Giyim Dolce & Gabbana Giyim
Marka Tişörtler Marka Tişörtler
Gucci Giyim Gucci Giyim
Dsquared2 Kotlar Dsquared2 Kotlar
Emporio Armani Giyim Emporio Armani Giyim
Stone Island KazaklarStone Island Kazaklar
Versace Giyim Versace Giyim
Marka Kotlar Marka Kotlar
Ralph Lauren Polo Tişörtler Ralph Lauren Polo Tişörtler
Moncler Montlar Moncler Montlar
Burberry Gömlekler Burberry Gömlekler
Vivienne Westwood Giyim Vivienne Westwood Giyim
Marka Gömlekler Marka Gömlekler
Marka Blazer Ceketler Marka Blazer Ceketler

Ünlü Erkek Giyim Markalarını Online Satın Alın: İlkbahar-Yaz 2019 Erkek Giyim Koleksiyonu.

Online mağazamızda 70’in üzerindeki stilistlerin önerdikleri son koleksiyonlar sayesinde en iyi özel tasarımları satın alabileceksiniz.

Hazır giyim birimi müşterilerimizin en çok tercih ettikleri markalardan biri olan Dolce & Gabbana Sicilya’dan esinlenilen bir koleksiyon sunmaktadır. Tercihlerimiz arasındaki kot pantolonlar, iki stilistin ustalıklarının bir meyvesi olarak ortaya koydukları, uzun tecrübelerini bize anlatmalarının yanı sıra bir eskiyebilirlik, bir kesim ve bir stile sahiptirler. Sadece onların yetenekleri değil, çoğu t-shirt ve trikolardaki baskılarda günümüz ve geçmiş ünlülerini çağrıştırmaktadır. Bir çağı kapatan D&G markası ile şimdi tek bir marka üzerine yoğunlaşmak, hepimizin büyük bir dikkat ile izleyeceği daha da yukarı doğru bir yeniden konumlanmayı göstermektedir.

Kendi minimalizmini ve gerçekten sonu gelmez estetik zevkini ortaya koymayı bildiği erkek elbisesinde Armani kuvvetli bir varlığa sahiptir. Yeni Emporio Armani 7 çizgisi sportif ve günlük kesimli sweatshirt, t-shirt ve şapkalar sunarken, Armani Jeans, “AJ” ile işaretlenmiş ceketler ve deri eldivenler, kotlar ve kazaklar ile geniş bir stil ve renk yelpazesi sunmaktadır. Armani Koleksiyonları İtalyan zevki ile rafine edilmiş ceketleri, takımları ve elbiseleri ile en resmi fırsatlar için idealdir.

Kazaklar, pantolonlar ve her türden yararlı aksesuarlar üzerine Paul Smith’in hassas renk detayları veya çizgili basın için olduğu gibi yenilikçi ve sofistike üretim tekniklerinden yararlanarak John Galliano kot, ceket ve kazaklar üzerine de bir gazetenin basımını tekrar önermektedir. Di Prada ve Gucci’nin yüksek ölçüde yenilikçi ve mükemmel bir el sanatı düzeyine ulaşan dokuma işlerindeki ince kazak ve gömlek formlarını özel bir biçimde takdir ediyoruz.

Kanada markası olan Dsquared en mükemmel seçimi temsil ederken Versace bir Brubery paltosu veya Dior t-shirt’inin ana şıklığını hatırlatan birçok kreasyonlarda siyah ve beyaz ağırlıklı geometriler üzerinde oynamaktadır.

Online olarak markalı erkek elbiselerini satın almayı arzu edenler için referans noktası olan mağazamız en iyi markaların 2019 İlkbahar-Yaz koleksiyonunu sunmaktadır. En lüks ve tanınan stilistler tarafından önerildiği modanın yanı sıra stil ile tasarruf edilebilecek bir Outlet bölümünü de burada bulabileceksiniz.

Tüm ülkelerde fiyatlara satış vergisi, KDV ve gümrük vergileri dahildir. Ekstra bir ücret ödemenize gerek yoktur.

x