Kapat
seçMARKA
seçKATEGORİ

 

Versace, 1978’te kurulan Versace markası zengin materyalleri ve orijinal kombinasyonları ile ünlüdür. Hem aristokrat hem de alışılmamış olması ile moda dünyasında silinmeyecek bir iz bırakmıştır.

Maison Martin Margiela 1988 yılından beri özgün ve orijinal bir stile hayat vermek için giysilerin yapısı ile oynayarak Avangard Modasını yaratmıştır.

Armani, 1975’den beri İtalyan modasının özünü dünyaya sunan Armani markası geleneksellik ile yeniliği kombine etmeyi başarmaktadır.

Ünlü Erkek Giyim Markalarını Online Satın Alın: Sonbahar / Kış 2021 Erkek Giyim Koleksiyonu.

Online mağazamızda 70’in üzerindeki stilistlerin önerdikleri son koleksiyonlar sayesinde en iyi özel tasarımları satın alabileceksiniz.

Hazır giyim birimi müşterilerimizin en çok tercih ettikleri markalardan biri olan Dolce & Gabbana Sicilya’dan esinlenilen bir koleksiyon sunmaktadır. Tercihlerimiz arasındaki kot pantolonlar, iki stilistin ustalıklarının bir meyvesi olarak ortaya koydukları, uzun tecrübelerini bize anlatmalarının yanı sıra bir eskiyebilirlik, bir kesim ve bir stile sahiptirler. Sadece onların yetenekleri değil, çoğu t-shirt ve trikolardaki baskılarda günümüz ve geçmiş ünlülerini çağrıştırmaktadır. Bir çağı kapatan D&G markası ile şimdi tek bir marka üzerine yoğunlaşmak, hepimizin büyük bir dikkat ile izleyeceği daha da yukarı doğru bir yeniden konumlanmayı göstermektedir.

Kendi minimalizmini ve gerçekten sonu gelmez estetik zevkini ortaya koymayı bildiği erkek elbisesinde Armani kuvvetli bir varlığa sahiptir. Yeni Emporio Armani 7 çizgisi sportif ve günlük kesimli sweatshirt, t-shirt ve şapkalar sunarken, Armani Jeans, “AJ” ile işaretlenmiş ceketler ve deri eldivenler, kotlar ve kazaklar ile geniş bir stil ve renk yelpazesi sunmaktadır. Armani Koleksiyonları İtalyan zevki ile rafine edilmiş ceketleri, takımları ve elbiseleri ile en resmi fırsatlar için idealdir.

Kazaklar, pantolonlar ve her türden yararlı aksesuarlar üzerine Paul Smith’in hassas renk detayları veya çizgili basın için olduğu gibi yenilikçi ve sofistike üretim tekniklerinden yararlanarak John Galliano kot, ceket ve kazaklar üzerine de bir gazetenin basımını tekrar önermektedir. Di Prada ve Gucci’nin yüksek ölçüde yenilikçi ve mükemmel bir el sanatı düzeyine ulaşan dokuma işlerindeki ince kazak ve gömlek formlarını özel bir biçimde takdir ediyoruz.

Kanada markası olan Dsquared en mükemmel seçimi temsil ederken Versace bir Brubery paltosu veya Dior t-shirt’inin ana şıklığını hatırlatan birçok kreasyonlarda siyah ve beyaz ağırlıklı geometriler üzerinde oynamaktadır.

Online olarak markalı erkek elbiselerini satın almayı arzu edenler için referans noktası olan mağazamız en iyi markaların Sonbahar / Kış 2021 koleksiyonunu sunmaktadır. En lüks ve tanınan stilistler tarafından önerildiği modanın yanı sıra stil ile tasarruf edilebilecek bir Outlet bölümünü de burada bulabileceksiniz.

Türkiye gümrüğü şahsi alım limiti 150 eurodur. 150 euro üzeri siparişlerde müşterinin ithalat işlemi yapması gerekir. Ayrıca Raffaello Network'un ödediği masraf dışında müşteri hesabına da ek masraflar çıkabilir.

x