Kapat

YASAL BİLGİ

Raffaello Network’te sadece en iyi markaları, en iyi kravatları ve sadece en yüksek kalitede ayakkabıları sunuyoruz.

Tüm ürünlerimizin orjinalliği konusunda tam ve kesin garanti veriyoruz. Birçok durumda, bu ürünler direkt moda tasarımcılarından temin edilemez; fakat yetkili satıcılardan satın alınabilir.

Buna istinaden, Raffaello Network, bu sitede satılan herhangi bir ürün tasarımcısının temsilcisi ya da yetkili satıcısı olduğunu açıkça reddeder. Buna ek olarak, Raffaello Network, sitede ve içeriklerinde kastedilen herhangi bir teminat ve sunumu, satılan ürünler dahil olmak üzere kabul etmez.

Bu web sitesinde adı geçen tüm ticari markalar: Giorgio Armani®, Gianni Versace®, Valentino®, Gucci®, Gianfranco Ferré®, Leonard®, Givenchy®, Ermenegildo Zegna® gerçek sahipleri tarafından sahipliği ve hakları tescil edilmiş kayıtlı ticari markalardır.

Bu web sitesinde ticari markaların, marka isimlerinin ya da ürün isimlerinin kullanılması veya bahsinin geçmesi, bu web sitesinin asla ticari marka sahipleri ile birleşik olduğu ya da onlar tarafından desteklendiği anlamına gelmez.

Sitemizin hiçbir bölümü (Ek A) ve hiçbir içeriği (ürün resimleri ve fotoğrafları, ürün tanımları dahil) başka bir bilgisayara, sunucuya, web sitesine veya diğer ortamlara yayımlama, dağıtma ya da herhangi bir ticari girişim amaçlı, Raffaello.com di Alberto & C. sas yazılı olarak onayını ifade etmediği sürece kopyalanamaz, çoğaltılamaz, aktarılamaz, postalanamaz, başka yerlerde gösterilemez, kodları alınamaz, tercüme edilemez, değiştirilemez ya da yeniden yayımlanamaz (“tersleme - mirroring” dahil olmak üzere). Verilen onay herhangi bir zamanda herhangi bir sebeple geri çekilebilir.

Web sitemizdeki tüm içerik ve resimlerin tescillidir. Tüm hakkı saklıdır. Web sitemizde yer alan diğer tüm ticari markalar, ürün isimleri, firma isimleri ve görünen logolar ait oldukları tasarımcılar tarafından kullanılabilir.

İstisnalar:

İçerik ve ürün resimleri sadece aşağıda belirtilen durumlarda izin olmaksızın kullanılabilir:

1) Web sitesi, portal, arama motoru ya da diğer ortamlar ürünlerimizin tanıtımını yapabilir ve doğrudan veya üçüncü yollardan web sitemize satış ortaya koyma amacıyla link verebilir.

2) Anlaşmalı program dağıtıcıları (ör: CJ) resimleri, içerikleri ve özellikleri sitemizi tanıtmak için veya anlaşmalı programlar web sitemizdeki satışı desteklemek amacıyla direkt olarak sitemize yönlendirme yapabilir.

Verilen izin 30 gün içerisinde yazılı uyarıyla geri çekilebilir.


EK A:

“Web sitesi”, “Web sayfası”, “Site” ve “Sayfa” kelimeleri aşağıda belirtilen URL adresini ve onun alt domainlerini kastetmektedir:

Ve www.raffaello-network.com veritabanından aldıkları aynı tanım ve ürün resimlerini paylaşan diğer tüm web siteleri.


Türkiye gümrüğü şahsi alım limiti 150 eurodur. 150 euro üzeri siparişlerde müşterinin ithalat işlemi yapması gerekir. Ayrıca Raffaello Network'un ödediği masraf dışında müşteri hesabına da ek masraflar çıkabilir.

x