Zavřít

SMLUVNÍ PODMÍNKY

Společnost Raffaello Network nabízí pouze ty nejlepší značky a vysoce kvalitní značkové zboží.

Hrdě stojíme za autentičností našeho zboží, které je obvykle původem z autorizovaných distribučních sítí. Všechny produkty obdržíte s originálním balením a dokladem o jejich pravosti.

OCHRANNÉ ZNÁMKY

Ochranné známky související s produkty prodávanými na této stránce a na webových stránkách nejsou majetkem společnosti Raffaello Network a společnost Raffaello Network není s původními vlastníky těchto ochranných známek přidružena ani schválena. Společnost Raffaello Network využívá takovéto obchodní značky a jiné ochranné známky v minimálním rozsahu, který je nezbytný pro inzerci zboží, které bylo původně prodáváno pod těmito značkami, k prodeji prostřednictvím této webové stránky. Společnost Raffaello Network je oprávněna omezit užívání ochranných známek jiných osob prostřednictvím právnické doktríny s názvem spravedlivého užívání.

Společnost Raffaello Network odmítá jakékoliv implicitní zastoupení nebo záruku týkající se tohoto webu nebo jeho obsahu, včetně zboží nabízeného na těchto stránkách.

Žádná část našich Stránek (Apendix A) a žádný Obsah (a to včetně obrázků a fotografií produktů, popisů produktů, překlad obsahu, tituly, meta tags, design a software) nesmí být kopírovány, reprodukovány, publikovány, uploadovány, uveřejněny, veřejně zobrazeny, dekódovány, překládány, retušovány, přenášeny nebo jakkoliv jinak sdíleny a to včetně zrcadlení (tzv. “Mirroring”) na jakýkoliv počítač, server, webovou stránku nebo jiné médium sloužící komerční společnosti, bez výslovného, předchozího, písemného souhlasu společnosti Raffaello Network S.p.A. Tento souhlas může být kdykoliv odvolán.

Veškerý obsah a snímky našich webových stránek jsou chráněny autorskými právy. Všechna práva vyhrazena. Všechny ostatní ochranné známky, názvy produktů, názvy společností a loga, které se objevují na našich webových stránkách, jsou vlastnictvím jejich příslušných vlastníků.

Výjimky:

Obsah a obrázky produktů lze používat bez souhlasu pouze za následujících okolností:

1) Webová stránka, portál, vyhledávač nebo jiné médium má v úmyslu propagovat naše produkty a odkazovat přímo nebo prostřednictvím třetích stran na naše webové stránky s konečným cílem generovat prodej na našich webových stránkách nebo propagovat jejich povědomí

2) Přidružený vydavatel programu (např. CJ) používá obrázky, obsah a popis k propagaci našich stránek a odkazů přímo nebo prostřednictvím partnerského programu na našich stránkách s konečným cílem generovat prodej na našich webových stránkách

Souhlas může být kdykoliv odvolán.


APENDIX A:

Slovy “webové stránky” a “stránky” jsou myšleny následující URL a veškeré jejich podstránky:

A všechny další webové stránky, které sdílejí stejné fotografie produktů a jejich popisy převzaté z databáze www.raffaello-network.comINFORMAZIONI AGGIUNTIVE PER LE SOCIETÀ ITALIANE:

La documentazione, le immagini, i caratteri, il lavoro artistico, la grafica, le fotografie di prodotto, le descrizioni di prodotto, il software e altri contenuti del sitio, e tutti i codici e format scripts necessari per sua implementazione, sono di proprietà della società Raffaello Network S.p.A. oppure di diritto di implementazione esclusivo della stessa.

Il materiale contenuto nel sitio web è protetto da copyright.

Se non espressamente previsto, non è possibile copiare, modificare, caricare, scaricare, trasmettere o ri-pubblicare per la ridistribuzione a terzi per scopi commerciali il materiale contenuto nel sitio web, comprese le foto e le descrizioni dei prodotti, il design ed i dati di giacenza di magazzino.

Le fotografie dei prodotti non possono essere in alcun modo copiate, in tutto o in parte, ritoccate, distribuite e pubblicate o altrimenti utilizzate.

Všechny ceny jsou včetně prodejní daně, DPH nebo clo týkající se všech zemí na světě. Nebude vám účtován žádný poplatek navíc

x