Zavřít

Všechny top značky pohromadě v jediném online obchodě - Módní kolekce Podzim - Zima 2023/24

Raffaello Network vám hrdě představuje kolekci Jaro/Léto 2021/22, která obsahuje vice než 150 značek a stvrzuje tak svoji pozici online obchodu číslo jedna s největším dostupným výběrem značkového oblečení. Mezi nabízenými značkami naleznete ikonická jména těch nejlepších tradičních italských módních návrhářů, včetně Valentino, Gucci, Tod's a Armani, společně s prestižními francouzskými značkami Dior a Pierre Balmain.

Mnohem více prostoru bylo věnováno trendovým značkám jako jsou Dolce & Gabbana a Dsquared, a také nestárnoucím a imaginativním značkám Versace a Cavalli. Nabízíme nejen nejnovější značkovou módu, ale také zvětšující se rozsáhlou sekci Outlet. Tam naleznete obuv i oblečení za zlomek ceny, aniž byste se museli vzdát své oblíbené značky.

Společnost Raffaello Network vstoupila na trh před 14 lety jako online obchod specializující se na kravaty; ty po čase doplnilo pánské a dámské oblečení a také luxusní značky kabelek a obuvi. Nejnovější kategorie doplňují miminkovské a dětské oblečení, které nabízí širokou nabídku značek nového zboží pro ty nejmenší, a také oddělení se spodním prádlem a plavkami s obsáhlým výběrem stylů a vysoké kvality a designu.

Vítejte v Raffaello Network, obchodě s tou nejžhavější luxusní módou!

Všechny ceny jsou včetně prodejní daně, DPH nebo clo týkající se všech zemí na světě. Nebude vám účtován žádný poplatek navíc

x